Site Rengi

antalya-beyaz-esya-televizyon-servisi

25.01.2020
465
1 YIL GARANTİLİ SERVİS
Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınır ve müşteri mağduriyeti yaşanmaz.
HIZLI VE YERİNDE SERVİS
Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.
TÜM MARKALARA SERVİS
Geniş yedek parça stoğumuz ile tüm beyaz eşya markalarına geniş kapsamlı servis hizmeti vermekteyiz. Parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme bahaneler servisimizde bulunmamaktadır.
GÜVENİLİR, TECRÜBELİ
Servisimiz 2004 yılından günümüze hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık yetkili servis tecrübesine sahiptir. Gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,yetkili servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.
RANDEVULU SERVİS
Talep ettiğiniz gün ve saatte sizi ziyaret ederek cihazınızın onarımını gerçekleştirebiliriz, sizin saatlerinize uyum gösterebiliriz.
ULAŞILABİLİR, DANIŞILABİLİR
Servis hizmeti vermekle kalmıyor, hizmet verdiğimiz cihazlarınızla ilgili kullanım veya diğer sorularınızı da memnuniyetle yanıtlıyoruz. Müşterilerimiz bizim için değerlidir, geçiştirme servis hizmeti yerine kalıcı ve güvene dayalı uzun süreli hizmetler sunma gayreti içerisindeyiz.
Öne Çıkan Hizmet Markalarımız:
Aeg Servisi Antalya, Alarko Servisi Antalya, Altus Servisi Antalya, Arıston Servisi Antalya, Axen Servisi Antalya, Bosch Servisi Antalya, Demirdöküm Servisi Antalya, Dominox Servisi Antalya, Electrolux Servisi Antalya, Franke Servisi Antalya, Gaggenau Servisi Antalya, General Servisi Antalya, General Electric Servisi Antalya, General Elektrik Servisi Antalya, Gorenje Servisi Antalya, Grundig Servisi Antalya, Hoover Servisi Antalya, Hotpoint Servisi Antalya, İndesit Servisi Antalya, Lg Servisi Antalya, Luxell Servisi Antalya, Midea Servisi Antalya, Miele Servisi Antalya, Mitsubishi Servisi Antalya, Philips Servisi Antalya, Profilo Servisi Antalya, Regal Servisi Antalya, Samsung Servisi Antalya, Seg Servisi Antalya, Siemens Servisi Antalya, Silverline Servisi Antalya, Simens Servisi Antalya, Sony Servisi Antalya, Termikel Servisi Antalya, Toshiba Servisi Antalya, Vestel Servisi Antalya, Zanussi Servisi Antalya, Antalya Beyaz Eşya Servisleri, Antalya Çamaşır Makinesi Servisi, Antalya Bulaşık Makinesi Servisi, Antalya Buzdolabı Servisi, General Beyaz Eşya Servisi Antalya, General Electric Beyaz Eşya Servisi Antalya, General Elektrik Beyaz Eşya Servisi Antalya, Antalya Ankastre Servisi
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA