Site Rengi

Antalya Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

21.11.2019
74

Antalya Bosch Bulaşık makinesi Servisi

Antalya Bosch bulaşık makinesi servisi hizmetimiz sizlere bosch bulaşık makinesi ürünlerinde yaşadığınız her türlü teknik sorunu çözmeniz için Antalya’nın tüm bölgelerinde hizmetinizde.

Bulaşık makinesi evlerde veya lokantalarda mutfak gereçlerinin daha hızlı yıkanmasını sağlamak ve iş gücünü yok ederek özellikle bayanlara kolaylık sağlamak amacıyla üretilmiştir. Bulaşıkların üstünde bulunan elinizle yıkayarak çıkartamayacağınız lekeleri kolaylıkla söküp atan bu makineler artık evlerde mutfakların bir parçası haline gelmiştir.Gayet ekonomik olan ve yaptığı işlev ile iyi bir tasarruf dönüşümü sağlayan bulaşık makineleri bütçenizi fazla yormayacak fiyatlarıyla göz dolduruyor. Bulaşık makinesinde de çamaşır makinesinde de bulunan ön yıkama, ana yıkama, durulama ve kurutma programları vardır.Programlar yıkanılacak bulaşığa göre seçilmelidir ve ayarlar yapılmalıdır. Bulaşıkların yıkanılmasında yağmurlama yöntemi kullanılır. Yıkama motoru suyu fıskiyelere basınçlayarak hem fıskiyenin dönmesini hem de hızlı bir şekilde suyu fırlatmasını sağlamaktadır suyun çarpmasıyla birlikte de bardaklar tabaklar çatal ve kaşıklar üzerindeki bulaşıklar kolaylıkla ayrılmaktadır. Suyun sıcak olması da mutfak gereçlerinin üzerlerinde bulunan kirliliği dezenfekte etmiş olur.

Bosch Antalya Bölgesi Bulaşık makinesi Servisi Antalya Bosch Bulaşık makinesi Servisi olarak. Bosch bulaşık makineleri genel olarak;

Bulaşık Makinesinin Çalışması

1)Makine fişi prize takılır

2)Takıldıktan sonra gelen enerji besleme kablosundan parazit kondansatörüne bundan sonra da açma kapama anahtarına gelmektedir

3)Anahtar çalıştırılma konumuna getirilir

4)Programlama aygıtı programlardan birine alınır.

5)Açma kapama anahtarı kapı emniyet anahtarına gelerek kapağın kapatıldığından emin olur

6)Kapı kapatıldıktan sonra su seviye anahtarı elektrikli su musluklarını çalıştırır

7)Su musluktan ve yumuşatma kabı üzerinden kazana dolar

8)Su yeteri kadar dolduğunda su seviye anahtarının açık kontağı kapanır kapalı kontağı açılır ve su girişindeki elektrikli vananın enerjisi kesilerek makineye su girişi durdurulmuş olur.

9)Program aygıtından termostat üzerinden ısıtıcıya enerji gelir

10)Rezistans suyu ısıtır. Su istenilen dereceye geldiğinde ısıtıcının enerjisi kesilir

11)Bu esnada yıkama motoru devreye girerek fıskiyelere su verir

12)Isınan su tazyikli olarak alt ve üst fıskiyelerden gelerek bulaşıkları yıkamaya başlar

1 ) Bulaşık makinamdaki bardaklar çizik çıkıyor?

Çözüm : Üçü bir arada tablet kullanıyorsanız makinaya tuz parlatıcı koymayın zaten üçü bi arada tablette hepsi var çizmeyi buğulanmayı tuzdan yapar tuz kapağını açık bırakıp iki sefer boş yıkamak gerekiyor.

2 ) Bulaşık makinam temiz yıkamıyor?

Çözüm : Rezistan ya da deterjan sahte ve kalitesiz olduğundan dolayı yıkamıyor olabilir.Motorun devri düşmüş olabilir.

Teknik ekibimiz 7/24 hizmetinizde olup bize  0532 650 79 69  numaradan ulaşabilirsiniz.

Bulaşık makinesi Parçaları

-Parazit kondansatörü

-Açma kapama anahtarı

-Kapı emniyet anahtarı

-program cihazı

-Su seviye anahtarı

-Su giriş vanası

-Yıkama motoru

-Termostat

-Rezistans

-Su yumuşatma kabı

-Tuz kabı

-Su boşaltma pompa motoru

-Isıtıcı bulbu

-Deterjan rölesi

-Parlatıcı rölesi

Bosch servisi olarak bu sorunların hepsinde ve daha fazlasında çözüm için sizinleyiz. Antalya’da tüm bölgelerde bosch çamaşır makinesi teknik servis hizmeti vermekte olan firmamız, değişen parçalarda 1 yıl parça garantisi vermektedir. Bosch çamaşır makinesi servisi olarak size en uygun fiyatı ve profesyonel işçiliğimizi sunuyoruz. Antalya‘nın Tüm Bölgelerinde. Uygun Fiyatlarla ve Profesyonel İşçilik. Garantili Orjinal Yedek Parça. Bosch ürünlerinde teknik servis, bakım, onarım hizmeti olarak yanınızdayız. Hızlı ve Uygun fiyatlara profesyonel teknik destek hizmeti Bosch Bulaşık makinesi Servisi olarak da bizim işimiz. İster evinizde ister iş yerinizde yada şirketinizde. Her nerede olursa olsun hizmetinizdeyiz. Uzman teknik kadromuz ile atölyemizde yada yerinde vermekten mutluluk duyuyor. Atölyemizde parça değişimi ile onarımı yapılan tüm cihazlara 1 yıl garanti verilmektedir.

BOSCH BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ

Bosch bulaşık makinesi servisi, ne ulaşmak için 0532 650 79 69 numarasını arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz.
Bulaşık makinesi evlerde veya lokantalarda mutfak gereçlerinin daha hızlı yıkanmasını sağlamak ve iş gücünü yok ederek özellikle bayanlara kolaylık sağlamak amacıyla üretilmiştir.Bulaşıkların üstünde bulunan elinizle yıkayarak çıkartamayacağınız lekeleri kolaylıkla söküp atan bu makineler artık evlerde mutfakların bir parçası haline gelmiştir. Bulaşık makineniz bulaşıklarınızı istediğiniz derece ve temizlikte yıkamıyorsuyunu almıyorsuyunu boşaltmıyorsuyunu ısıtmıyor ve bardakları çiziyor ise en kısa zaman servisimizi arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz. Servis kaydınızı en kısa zamanda işleme alır ve hemen servis ekibimizi evinize göndeririz. Evinize gelen uzman ekibimiz arıza tespitini yaparak arızayı ve çözümü size bildirir. Sizin onayınız ile servis ekibimiz arızanızı çözüme kavuşturur. Bu hizmetimizi aldığınız zaman yanında otomatikmen devreye giren 1 yıl garanti hizmeti ve orjinal yedek parça hizmetimiz vardır. Garanti hizmetimiz ile elektrikli cihazlarınızı tamir ettikten sonra eğer 1 yıl içinde bir daha arıza yaşanırsa ücretsiz tamir etmekteyiz. Böylece ürünleriniz her zaman garanti hizmetimiz ile güvence altında olacaktır. Size en yakın Bosch bulaşık makinesi servisi, ne ulaşmak için 0532 650 79 69 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Aslı carikci dedi ki:

    antalya ariston servisi bugün gelip bulaşık makina mı saat 3 te alıp saat 8 de bana sorununu hızlı bir şekilde çözüp gönderdiğiniz için çok teşekkür ederim antalya ariston bulaşık makinesi servisini herkeze tavsiye ediyorum

Call Now ButtonHEMEN ARA