Site Rengi

Antalya Kepez Beyaz Eşya Tamircisi

15.09.2018
789

ANTALYA KEPEZ BEYAZ EŞYA TAMİRİ

Dayanıklı tüketim mallarının alt sektörlerinden biri olan beyaz eşya sektörü; büyük ev aletleri, küçük ev aletleri ve diğer elektrikli ev aletleri ürünleri olmak üzere üç ana grupta değerlendirilebilir. Ana gruplar içerisinde farklı sınıflandırmalar ve tanımlar mevcuttur.

1955’te faaliyete başlayan beyaz eşya sektörünü takip eden yıllarda büyük gelişmeler izlemiştir. Yıllar geçtikçe ülkenin en önemli sektörlerinden biri olmuştur. İlk yerli çamaşır makinesi 1959 yılında ve 1960 yılında da ilk buzdolabı üretilmiştir. Bu tarihlerden itibaren beyaz eşya sektörü ciddi oranlarda gelişim göstermiştir. Bugün beyaz eşya sektörü, ülkenin yüksek dinamik sektörlerinden biri haline gelmiştir.

Büyük ev aletleri grubunda buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve derin dondurucu gibi hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşyalar yer almaktadır.

1960 yılında ilk üretilen buzdolabından günümüzde üretilen buzdolapları arasında büyük farklılıklar olsa da her dönemde üretilen buzdolaplarının üretim amacı, yiyecek ve içeceklerimizi korumaktır.

1959 yılında ilk üretilen çamaşır makinesi bugün üretilen çamaşır makinesinden farklıdır. Ancak her iki dönemde de üretilen çamaşır makinesi üretim nedeni çamaşır yıkama olayını makineler tarafından yapılmasını sağlamaktır.

Kısacası Türkiye’de İlk üretilen derin dondurucu, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolapları ilk günden farklıdır. Teknolojinin gelişmesi ile beyaz eşyalarımız değişmeye, daha donanımlı olmaya başlamıştır.

Her Marka Beyaz Eşya Tamiri Servisimiz Tarafından Yapılmaktadır.

ANTALYA KEPEZ BEYAZ EŞYA BAKIM, ONARIM VE TAMİRİNİ YAPAN YERLER

Beyaz eşya sektörünün faaliyete başladığı yıllardan itibaren günlük hayatımızda yer almaya başlamıştır. Gün geçtikçe de beyaz eşya kullanımına talep artmıştır. Hayatımızda daha fazla yer almaya başlamıştır. Beyaz eşyaya artan talep ve kullanım alanının çoğalmıştır.

Kullanım alanı çoğalan beyaz eşyalar, elektronik cihazlar oldukları için arıza da vermektedirler. Arızası olan beyaz eşyalarınızı tamire ihtiyacı vardır değil mi?

Evinizde kullanıldığınız bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, ocak ve fırınlı ocağınız mı bozuldu?

Telaşa kapılmayın. Antalya Beyaz Eşya Tamircisi her zaman sizin yanınızda………

Antalya Kepez bölgesinde beyaz eşya tamircisine mi ihtiyacınız var? Paniğe kapılmanıza gerek yok. Bir telefon uzağınızda Antalya Beyaz Eşya Tamircisi var. Yeter ki siz müşterilerimiz teknik destek firmamızın çağrı merkezimizi arayın. Arçelik, Bosch, Vestel, Regal, Beko, Siemens, Altus, Airfel, Ariston, Profilo, Indesit, Altus, Uğur, Siemens ve diğer markalara ait beyaz eşyalarının teknik tamir servisi hizmeti vermekteyiz.

KEPEZ BEYAZ EŞYA TAMİRCİSİ ANTALYA

Zamanla, beyaz eşyalarınızın plastik ve metal parçaları bile aşınabilir, kopabilir ve parçalanabilir. Bu nedenle, yılda bir kez bakım yaparsanız, bu durumlar ile karşı karşıya kalmazsınız. Beyaz eşya ömrünü uzatmak istiyorsanız, uzun süre kullanmanız gerekiyorsa, beyaz eşyanızın bakımını yaptırmak zorundasınızdır.  Bazen kullandığınız beyaz eşyanızın ömrü hor kullandığınız takdirde, kullanımına bağlı olarak çok kısa olabilir. Böyle bir sorun yaşamak istemezsiniz değil mi?

Beyaz eşyanız ile ilgili bir sorununuz mu var? Beyaz eşyanızın performansından memnun değilseniz, Antalya Kepez Beyaz Eşya tamircisini, bizi arayın ve teknik servis talep edebilirsiniz. Teknik servisimiz her marka ve her türlü beyaz eşya tamiri hizmeti sunmaktadır.

Beyaz eşya montajı, beyaz eşya demontajı, beyaz eşya bakımı, beyaz eşya onarımı, beyaz eşya yedek parçaları, beyaz eşya arızası, beyaz eşya tamiri, beyaz eşya tamir servisi, beyaz eşya tamir servis firmaları gibi tüm teknik servis hizmetleri ile ilgili olarak. Antalya Kepez Beyaz Eşya Servisi olarak hizmet ediyoruz.

Antalya Kepez Beyaz eşya tamircisine ulaşmak için çağrı merkezi numaramızdan bizi arayın. Çağrı merkezi çalışanları ile iletişime geçtikten sonra, çağrı merkezi çalışanları beyaz eşya arızası ile ilgili bir kayıt oluşturacaktır. Beyaz eşya arızası için oluşturulan kayıt bilgisini alanında uzman olan ustalarımızı

Ustalarımızın amacı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Ayrıca, ustalarımızın amaçları arasında kaliteli hizmet sunmak, güvenilir hizmet sunmak, hızlı sorun giderme, uygun fiyatlar, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve güler yüzlü hizmet sağlamak vardır.

Antalya Kepez Beyaz Eşya Tamircisi sizler için, pazartesi, salı, çarşamba, perşembe ve cuma günleri sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca cumartesi ve pazar günleri hafta sonu olduğu için birçok işletmenin kapalı olduğu günlerdir.

Cumartesi ve Pazar günü tamir destek servisinin kapalı olması sizi endişelendirmesin. Antalya Kepez Beyaz Eşya Tamir teknik servisi olarak haftanın 7 günü 08.00-22.00 saatleri arasında sizlere hizmet sunmaktadır.

İlginiz için teşekkür ederim. Bir önceki makalemiz olan ANTALYA MURATPAŞA BEYAZ EŞYA SERVİSLERİ okumanızı tavsiye ederim.

Antalya Kepez Beyaz Eşya Tamiri Konusunda Hizmet Verdiğimiz Mahaller Bazıları aşağıda yer almaktadır.

Ahatlı Mahallesi, Altıayak Mahallesi, Altınovadüden Mahallesi, Altınovaorta Mahallesi, Altınovasinan Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Avnitolunay Mahallesi, Ayanoğlu Mahallesi, Baraj Mahallesi, Barış Mahallesi, Beşkonaklılar Mahallesi, Çamlıbel Mahallesi, Çankaya Mahallesi, Demirel Mahallesi, Duraliler Mahallesi, Düdenbaşı Mahallesi, Erenköy Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Fabrikalar Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevziçakmak Mahallesi, Gazi Mahallesi, Göçerler Mahallesi, Göksu Mahallesi, Gündoğdu Mahallesi, Güneş Mahallesi, Habipler Mahallesi, Hüsnükarakaş Mahallesi, Kanal Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kazımkarabekir Mahallesi, Kepez Mahallesi, Kuzeyyaka Mahallesi, Kültür Mahallesi, Kütükçü ahallesiMehmetakifersoy Mahallesi, Menderes Mahallesi, Özgürlük Mahallesi, Santral Mahallesi, Sütçüler Mahallesi, Şafak Mahallesi, Şelale Mahallesi, Teomanpaşa Mahallesi, Ulus Mahallesi, Ünsal Mahallesi, Yavuzselim Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yeniemek Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi, Yükseliş Mahallesi, Zafer Mahallesi, Zeytinlik Mahallesi.

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. admin dedi ki:

    Antalya kepez beyaz eşya servisi
    Antalya kepez beyaz eşya servisimiz

Call Now ButtonHEMEN ARA