Site Rengi

Antalya Lara Arçelik Servisi

Arçelik Lara Teknik Servis

Antalya’nın Lara bölgesinbdeki tüm semtlerde Arçelik kullanıcıları için elimizden gelenin fazlasını yapmak için sizlerin yanındayız.
Evinizde kullandığınız beyaz eşyalar,kilima,kombi,televizyon ve diğer tüm küçük ev alşetleri biliyoruz ki sizlerin eliniz ve ayapınız.Bu sebepten bizler içib önemli olan sizlere en hızlı biçimde ulaşarak arızalı olan ürünün arıza tepsitini yapmak ve gerekli müdahalelerden sonra sizlere sorunsuz olarak teslim etmektir.

Arçelik Lara teknik servis olarak size sadece bir telefon kadar uzaktayız.Sizin memnuniyetiniz bizim için önemlidir.Yapmanız gerek tek şey çağrı merkezi ile yada teknik servisimizi direk arayarak arıza kaydı oluşturmaktır.
Sizler arıza kaydı oluşturuktan kısa süre sonra bizler yanınızda olacağız.Arızalı üründe öncelik olarak evinizde arıza tespiti yapılır.Eğer arıza evde müdahale ile giderilemiyorsa arızalı ürün evinizden alınarak kısa bir süre teknik servisimizde misafir edilir.

Onarım süreci içersinde ürüne olabildiğince hızlı müdahale edilir ki,en büyük yardımcılarınızdan birini sizden ayırmış olmayalım.Onarım işlemleri sırasında sizler bizleri arayarak bilgi alabildiğiniz gibi farklı aşamalar sırasında teknik servisteki arkadaşlarımız tarafından aranılarak sizlere bilgi paylaşımı yapılır.Merak etmeyin yardımcınız her daim emin ellerde olur.

Onarım işlemi tamamlanıp test edildikten sonra ürün evinize getirirelerek kurulumu yapılır.Yapılan tüm işlemler sonrasında ürününüz size yeniye en yakın olabilecek şekilde teslim edilir.Çünkü satış kadar sonrasındaki destekte önemlidir.Bizler sizlerin ve elektrili ev alerinizin en büyük destekçiniziz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA