Site Rengi

bosch-servisi

30.01.2020
399

Bosch Servisi

Satın almış olduğunuz ürünler kullanım şartlarına bağlı olarak arıza verebilmektedir. Satış esnasında ve satın aldığınız ürünler ile birlikte verilen kullanım kılavuzlarında bulunun prosedürlerin dışında kullanımlarda, ürünlerin yer değişimi sırasında yine belirtilen talimatlara uyulmaması durumunda veya zamanla parçaların aşınması durumuna bağlı olarak bu arızalar ortaya çıkmaktadır. Ayrıca Bosch, bütün elektronik cihazların periyodik bakımlarının yapılması gerektiği gibi kendi ürün gruplarında bulunan ürünlerinde periyodik bakımlarının yapılmasını belirtmektedir.

Servisimiz, Bosch marka ürün sahibi müşterilerine hizmet vermektedir. Ürünlerinizin onarımı arıza durumuna bağlı olarak yerinde veya her biri alanında uzman personelimizin yer aldığı atölyemizde yapılmaktadır. Kaliteli ürün grubuna sahip olan Bosch marka ürünlerinizin düzenli bakımlarının yapılması onarım maliyeti yüksek arızaların çıkma oranını düşürecek ve geciktirecektir. Bosch marka ürünleriniz için servisimizden periyodik bakım hizmeti alabilir, olası arızaların engellemesini sağlayabilirsiniz.

 

Bosch, Servis Hizmetini Nasıl Alırım?

Bosch marka ürünlerinizde bir arıza olması durumunda veya bakım talebiniz için 0532 650 79 69 numaralı telefonumuzdan çağrı merkezimizi arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezimiz ile yapacağınız görüşmede servis almak istediğiniz gün ve saat aralığı belirlenir. Bulunduğunuz bölgeden sorumlu olan servis ekibimize yönlendirilir. Kontrol için gelen ekip Bosch marka ürününüzün arıza tespitini yapar ve onarım ücretini tarafınıza iletilir. Onay vermeniz durumunda onarım mümkünse yerinde, mümkün değilse servis evrakları tarafınıza verilerek uzman personelimizin yer aldığı atölyemize götürülür. Onarımı yapılan Bosch marka cihazınız servis ekibimiz tarafından servis talep etmiş olduğunuz bölgeye getirilir, kurulumu yapılır ve teslim edilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA