Site Rengi

Bulaşık Makinesi Servisi

Anasayfa » Hizmetlerimiz » Bulaşık Makinesi Servisi

Antalya Bulaşık makinesi Servisi

Antalya bulaşık makinesi servisi hizmetimiz sizlere tüm marka model bulaşık makinesi ürünlerinde yaşadığınız her türlü teknik sorunu çözmeniz için Antalya’nın tüm bölgelerinde hizmetinizde.

Bulaşık makinesi evlerde veya lokantalarda mutfak gereçlerinin daha hızlı yıkanmasını sağlamak ve iş gücünü yok ederek özellikle bayanlara kolaylık sağlamak amacıyla üretilmiştir. Bulaşıkların üstünde bulunan elinizle yıkayarak çıkartamayacağınız lekeleri kolaylıkla söküp atan bu makineler artık evlerde mutfakların bir parçası haline gelmiştir.Gayet ekonomik olan ve yaptığı işlev ile iyi bir tasarruf dönüşümü sağlayan bulaşık makineleri bütçenizi fazla yormayacak fiyatlarıyla göz dolduruyor. Bulaşık makinesinde de çamaşır makinesinde de bulunan ön yıkama, ana yıkama, durulama ve kurutma programları vardır.Programlar yıkanılacak bulaşığa göre seçilmelidir ve ayarlar yapılmalıdır. Bulaşıkların yıkanılmasında yağmurlama yöntemi kullanılır. Yıkama motoru suyu fıskiyelere basınçlayarak hem fıskiyenin dönmesini hem de hızlı bir şekilde suyu fırlatmasını sağlamaktadır suyun çarpmasıyla birlikte de bardaklar tabaklar çatal ve kaşıklar üzerindeki bulaşıklar kolaylıkla ayrılmaktadır. Suyun sıcak olması da mutfak gereçlerinin üzerlerinde bulunan kirliliği dezenfekte etmiş olur.

Antalya Bölgesi Bulaşık makinesi Servisi Antalya Bosch Bulaşık makinesi Servisi.

Bulaşık Makinesinin Çalışması:

1)Makine fişi prize takılır

2)Takıldıktan sonra gelen enerji besleme kablosundan parazit kondansatörüne bundan sonra da açma kapama anahtarına gelmektedir

3)Anahtar çalıştırılma konumuna getirilir

4)Programlama aygıtı programlardan birine alınır.

5)Açma kapama anahtarı kapı emniyet anahtarına gelerek kapağın kapatıldığından emin olur

6)Kapı kapatıldıktan sonra su seviye anahtarı elektrikli su musluklarını çalıştırır

7)Su musluktan ve yumuşatma kabı üzerinden kazana dolar

8)Su yeteri kadar dolduğunda su seviye anahtarının açık kontağı kapanır kapalı kontağı açılır ve su girişindeki elektrikli vananın enerjisi kesilerek makineye su girişi durdurulmuş olur.

9)Program aygıtından termostat üzerinden ısıtıcıya enerji gelir

10)Rezistans suyu ısıtır. Su istenilen dereceye geldiğinde ısıtıcının enerjisi kesilir

11)Bu esnada yıkama motoru devreye girerek fıskiyelere su verir

12)Isınan su tazyikli olarak alt ve üst fıskiyelerden gelerek bulaşıkları yıkamaya başlar

1 ) Bulaşık makinemdeki bardaklar çizik çıkıyor?

Çözüm : Üçü bir arada tablet kullanıyorsanız makineya tuz parlatıcı koymayın zaten üçü bi arada tablette hepsi var çizmeyi buğulanmayı tuzdan yapar tuz kapağını açık bırakıp iki sefer boş yıkamak gerekiyor.

2 ) Bulaşık makinam temiz yıkamıyor?

Çözüm : Rezistan ya da deterjan sahte ve kalitesiz olduğundan dolayı yıkamıyor olabilir.Motorun devri düşmüş olabilir.

Teknik ekibimiz 7/24 hizmetinizde olup bize  0532 650 79 69  numaradan ulaşabilirsiniz.

Bulaşık makinesi Parçaları

-Parazit kondansatörü

-Açma kapama anahtarı

-Kapı emniyet anahtarı

-program cihazı

-Su seviye anahtarı

-Su giriş vanası

-Yıkama motoru

-Termostat

-Rezistans

-Su yumuşatma kabı

-Tuz kabı

-Su boşaltma pompa motoru

-Isıtıcı bulbu

-Deterjan rölesi

-Parlatıcı rölesi

Antalya bulaşık makinesi servisi olarak bu sorunların hepsinde ve daha fazlasında çözüm için sizinleyiz. Antalya’da tüm bölgelerde bosch , profilo , siemens , ariston , hotpoint , arçelik , beko , lg , samsung ve tüm marka ve modelde  çamaşır makinesi teknik servis hizmeti vermekte olan firmamız, değişen parçalarda 1 yıl parça garantisi vermektedir. Bosch çamaşır makinesi servisi olarak size en uygun fiyatı ve profesyonel işçiliğimizi sunuyoruz. Antalya‘nın Tüm Bölgelerinde. Uygun Fiyatlarla ve Profesyonel İşçilik. Garantili Orjinal Yedek Parça. Bosch ürünlerinde teknik servis, bakım, onarım hizmeti olarak yanınızdayız. Hızlı ve Uygun fiyatlara profesyonel teknik destek hizmeti Bosch Bulaşık makinesi Servisi olarak da bizim işimiz. İster evinizde ister iş yerinizde yada şirketinizde. Her nerede olursa olsun hizmetinizdeyiz. Uzman teknik kadromuz ile atölyemizde yada yerinde servis onarım hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. Atölyemizde parça değişimi ile onarımı yapılan tüm cihazlara 1 yıl garanti verilmektedir.

Call Now ButtonHEMEN ARA